За місяць кияни добровільно здали 70 одиниць зброї

Маша Землянська
6 травня 2014р. 10:40

За час місячнику добровільної здачі вогнепальної зброї, бойових припасів, вибухових матеріалів і засобів самозахисту, заряджених речовинами сльозоточивої та дратівливої дії (газовий пістолет та револьвер) кияни здали 71 одиницю зброї. З неї: 5 нарізної (армійських зразків), 7 - нарізної мисливської, 50 - гладкоствольної мисливської, 9 одиниць холодної. Також було здано 99 газових пістолетів і револьверів.

"Крім того, мешканці столиці здали до секторів дозвільної системи Головного управління МВС України в м. Києві більше 1000 набоїв, тротилову шашку, бойову гранату, три снаряди та п’ять мін часів Великої Вітчизняної війни. Звертаємо увагу мешканців столиці, у яких є вогнепальна мисливська та газова зброя, на необхідність дотримання правил постановки зброї на облік, терміни її перереєстрації. У випадку закінчення терміну дії дозволів на право зберігання зброї Вам необхідно за місяць до закінчення дії дозволу звернутися до служби дозвільної системою", - йдеться в повідомленні Міністерства внутрішніх справ.

У міліції нагадують: незаконне зберігання вогнепальної зброї є кримінальним правопорушенням, що його скоїла, карається позбавленням волі на строк від двох до семи років.

 

 

Теги: Київ , міліція