СБУ просить уникати масових заходів на свята

Маша Землянська
6 травня 2014р. 17:34

Голова Служби безпеки Валентин Наливайченко закликав громадян 9-го травня утриматись від участі у масових заходах, де можливі провокації.

«Що стосується 9 травня – є багато питань. Підтверджуємо і просимо, що стосується громадської безпеки, заспокоїти людей і утриматись від участі у провокаційних заходах», - сказав Наливайченко на брифінгу.

Також голова СБУ повідомив, що на боці незаконних, злочинних озброєних формувань, з якими українські силові підрозділи вступають у зіткнення в рамках антитерористичної операції, виступають іноземні військові. Він заявив, що за останні дні було знищено близько 30 важко озброєних бойовиків. «Є втрати і серед наших бійців. Люди виконують свій обов’язок до кінця, але ведеться вогонь на ураження, використовуються іноземні військові з Російської Федерації, які заїжджають з території Автономної Республіки Крим", - сказав Наливайченко. Крім того, в зіткненнях з правоохоронцями беруть участь представники криміналітету. За його словами, всі бойові дії, які проходять на Сході, проводяться з максимальною стриманістю для того, щоб уникнути жертв серед мирного населення.

Теги: Київ