Прокуратура:Геннадію Арбузову дали 48 га за Києвом

Максим Опанасенко
7 травня 2014р. 12:22

Прокуратура Київської області перевірила законність використання лісових ділянок громадянами на території Києво-Святошинського району. Про це повідомляє прес-служба прокуратури.

За повідомленням, у 2012-му Київська обласна державна адміністрація віддала 48 гектарів в оренду на 49 років громадянину Геннадію Арбузову (до слова, таке ж ім'я у батька екс-першого віце-прем'єра Сергія Арбузова) та "ще одному мешканцю Донецької області". Ділянка ця знаходиться в лісі, у користуванні держпідприємства "Київське лісове господарство" на території Дмитрівської сільської ради. Вони мали використовуватися для культурно-оздоровчих та рекреаційних цілей..

"Проте, в порушення вказаних умов, громадяни огородили їх капітальним парканом, складеним із бетонних конструкцій. Крім того, під час обстеження ділянок було виявлено пошкодження лісових насаджень.Реагуючи на виявлені порушення, прокуратурою області заявлено позов до Києво-Святошинського районного суду щодо розірвання договору про довгострокове тимчасове користування лісовою ділянкою та повернення її у користування держави" - йдеться в повідомленні.

Варто зазначити, що територія, на котрій знаходиться резиденція екс-президента Віктора Януковича у Межигір'ї так само мала використовуватися для рекреаційних цілей. Відтак, саме це стало причиною того, що в офіційних документах будинок Януковича і частина прилеглої території називалися "культурно-оздоровчим центром".

 

 

Теги: арбузов , Київ