За домашній арешт з Мельника просять 600 тисяч

Маша Землянська
8 травня 2014р. 11:03

Апеляційний суд Києва змінив розмір застави для колишнього ректора Національного університету податкової служби Петра Мельника. якого підозрюють у хабарництві. Якщо раніше розмір застави складав 30 мільйонів гривень, то тепер в 50 разів менше - 600 тисяч. Про це прес-служба суду.

"Розглянувши матеріали кримінального провадження, заслухавши доповідь судді, доводи апеляційної скарги захисників, пояснення підозрюваного П.В. Мельника, висновки прокурора, колегія суддів судової палати з розгляду кримінальних справ Апеляційного суду міста Києва винесла ухвалу, якою апеляційну скаргу захисника задоволено частково. Так, колегією суддів судової палати з розгляду кримінальних справ було скасовано ухвалу слідчого судді Печерського районного суду міста Києва від 22 квітня 2014 року в частині визначення підозрюваному П. В. Мельнику розміру застави та визначено заставу в розмірі 500 мінімальних заробітних плат", - йдеться в повідомленні.

Якщо Мельник внесе заставу, то під домашнім арештом опиниться вдруге. Мельника затримали 27-го липня прямісінько в його кабінеті. Працівники МВС і Міндоходів стверджують - ректор попався на хабарі у 40 і 80 тисяч гривень. Суддя Печерського райсуду Марія-Маргарита Пилаєва визначила Мельнику домашній арешт. Проте вже 9-го серпня минулого року  підозрюваний у хабарництві Мельник, який перебував під домашнім арештом - втік. Причому в цьому йому не завадив електронний браслет, який напередодні на його руку начепили міліціонери. Після зникнення підозрюваного міліція оголосила Мельникав розшук. Він же натомість вийшов на зв'язок зі слідчим і пообіцяв повернутись, "коли все заспокоїться". Повторно затримали екс-ректора Національного університету податкової служби, 1-го квітня прямісінько в аеропорту.

Теги: Київ , гроші