З мобілізованих підприємців «спишуть» соцподатки

Маша Землянська
8 травня 2014р. 14:55

У головному управлінні Міндоходів Києва розказали, податковий борг фізичних осіб-підприємців – платників єдиного податку I та II груп, які не здійснювали господарської діяльності на період мобілізації та не одержували дохід  – вважатиметься безнадійним податковим боргом, що підлягатиме списанню. Тобто сплачувати до податкової єдиний соціальний внесок мобілізовані підприємці, на час «служби» - платити не будуть. Таке рішення в Міндоходів прийняли 6-го травня.

«Контролюючі органи не будуть застосовувати санкції та пеню з єдиного податку за період перебування цієї категорії платників на військовій службі. Також, фізичні особи, призвані на військову службу, які отримують грошове забезпечення, зокрема і фізичні особи-підприємці, які обрали спрощену систему оподаткування та є платниками єдиного внеску (при цьому у господарській діяльності не використовують працю найманих осіб), звільняються від сплати ЄСВ (за себе)», – йдеться в повідомленні прес-служби відомства.

До речі, підприємці повинні будуть надати підтверджуючий документ з військового комісаріату, у якому має бути зазначено період перебування на зборах.

 

 

Теги: гроші , Київ