"Київводоканал" скаржиться на телеканал "Київ"

Маша Землянська
9 травня 2014р. 14:45

"Київводоканал" скаржиться на телеканал "Київ" через перекручені, на думку Товариства, сюжети.

"ПАТ "АК "Київводоканал" глибоко обурене однобічним та перекрученим висвітленням подій, що мали місце у вівторок, 6-го травня 2014 року біля Головного офісу підприємства, з боку ТРК "Київ". Зокрема, сюжет "Київводоканал отримає нового керівника» у вечірніх новинах телеканалу від 06.05.2014 та програма "Столиця" із темою "Як стабілізувати роботу "Київводоканалу" від 07.05.2014 були подані до ефіру упереджено із абсолютним ігноруванням позиції багатотисячного колективу Товариства.

Подібне однобоке висвітлення ситуації на муніципальному телеканалі, однією з функцій якого повинно було б стати роз’яснення роботи комунальних служб міста на благо людей, а не заангажована підтримка позиції тимчасово виконуючого обов’язки керівника міської влади, грубо порушує норми професійної етики журналіста і є неприпустимим.

Діяльність Товариства є цілком відкритою та публічною. Про ситуацію, яка передувала подіям біля головного офісу Київводоканалу 6 травня, неодноразово повідомлялось через офіційний сайт Товариства, починаючи з кінця березня цього року, коли, незважаючи на думку колективу, прямим розпорядженням в. о Голови КМДА намагався призначити особу абсолютно без належної кваліфікації та досвіду роботи. Прес-служба Київводоканалу завжди вчасно та оперативно відповідає на запити ЗМІ, незважаючи на вихідні чи святкові дні.

Тому не зрозуміло, чому до студії програми новин та ефіру програми "Столиця" був запрошений лише Сергій Старунь, неправомірні дії якого власне і викликали спротив колективу у вівторок 6-го травня. Таким чином громадськість була дезінформована, адже Товариство не мало змоги 
належним чином відповісти пану Старуню в ефірі та довести свою позицію до людей.

ПАТ "АК "Київводоканал" наполягає на якнайшвидшому спростуванні неправдивої інформації, озвученої паном Старунем в ефірі ТРК "Київ", або принаймні на всебічному та об’єктивному аналізі ситуації із залученням до діалогу всіх сторін конфлікту та наданням можливості аргументувати правову позицію Товариства", - йдеться в повідомленні "Київводоканалу".