МЗС: Референдум на Сході - порушення Конституції

Маша Землянська
11 травня 2014р. 14:48

Проведення інспірованого, організованого та фінансованого Кремлем нелегітимного  «референдуму» про статус Донецької та Луганської областей є юридично нікчемним та не матиме жодних правових наслідків для територіальної цілісності і устрою України. Про це повідомляє прес-служба Міністерства закордрнних справ.

"Організатори цього злочинного фарсу свідомо пішли на порушення Конституції та законодавства України, знехтували закликами української влади та міжнародного співтовариства.

За "референдумами" і провокаціями стоять вишколені та озброєні за сучасними російськими стандартами терористичні бандформування.

Переважна більшість громадян України в Донецькій та Луганській областях не піддаються на ці свавільні дії та не беруть в руки злочинний "бюлетень", скроплений кров'ю співвітчизників.

Український народ не визнає жодних терористичних референдумів ані на Донеччині, Луганщині, ані в Криму. Такою ж є реакція всього міжнародного співтовариства.

Наша держава виступає за діалог національної єдності, в якому не має місця погрозам і тероризму, а є відкритість та згуртованість всіх громадян доброї волі, які прагнуть миру, стабільності та добробуту для України", - йдеться в повідомленні МЗС.