Список зниклих з Майдану скоротився на 5 людей

Надія Другова
11 травня 2014р. 15:39

Список зниклих з Майдану скоротився на 5 людей

Станом на 11 травня 2014 року волонтерами пошукових ініціатив було знайдено 5 людей! А саме:

1. Гришин Андрій Олександрович. Сам із Жашкова. Зник під час лютневих бойових подій. 8 травня повідомили, що хлопчина наразі вдома.

2. Сорочан Василь Васильович. Сам із Вінниці. У січні 2014-го разом із друзями поїхав у Київ на Майдан. Документи та мобільний із собою не брав. Згодом один із друзів повідомив, що Василь зник. Після тривалих пошуків стало відомо, що Сорочан 18 квітня гостював у знайомої на Вінничині і сказав, що повернеться до Києва. Зараз з ним все в порядку. 

3. Стрілець Максим Володимирович. Сам із Хмельницької області. Хлопчина зник 19 січня. Можливо був на Майдані разом зі своїм другом. Активісти-пошуковики дізналися, що вже як два тижні Максим знаходиться вдома. До цього часу був у Одесі. Що він там робив - невідомо.

4. Якимчук Микола Сергійович. Сам із Хмельниччини. Зник 20 січня 2014-го. 20 лютого очевидці бачили Миколу з розбитою головою на Майдані. 9 травня волонтери повідомили, що Якимчук зараз знаходиться вдома і з ним все добре. Також чоловік стверджує, що участь у масових акціях не брав. Дивно...

Маємо і погану новину. 

За останніми даними, 16 квітня 2014-го було знайдено у місті Сміла мертвого Троцюка Сергія Віталійовича. Хлопець зник ще 17 грудня 2013-го, коли їхав до Києва. Під час пересадки в Смілі з ним було втрачено зв'язок. Згодом речі хлопця були знайдені за 800 м від залізничного вокзалу біля р. Тясмин. Сергію було лиш 22 роки...

Дякуємо  усім активістам та волонтерам "Євромайдан СОС", "Євромайдан: затримані та зниклі", ініціативі "Воля", групі "Один за всіх", Слідчому комітету Майдану та Пошуковій ініціативі Майдану за співпрацю та допомогу у розшукуванні зниклих, а також усім небайдужим, хто безпосередньо бере участь у цьому процесі! Ваша допомога - важлива!

Теги: Київ , революція , пошуки , зниклі активісти , Майдан