На "Олімпійському" працювало кафе без оренди

Максим Опанасенко
12 травня 2014р. 10:14

Господарський суд Києва стягнув з ТОВ "Інвестиційна будівельна компанія "Оптіма-Проект" на користь НСК "Олімпійський" 931 тисячі гривень заборгованості з орендної плати і 277 тисяч гривень боргу зі сплати комунальних послуг, а також 105 тисяч гривень штрафів за прострочення виплат. Про це, з посиланням на рішення суду, повідомляють "Наші гроші".

"Фірма з грудня 2011 року по травень 2012 року орендувала приміщення площею 618,2 кв м на нульовому рівні стадіону НСК "Олімпійський", де організувала заклад громадського харчування. Орендна плата за місяць становила 158 тис грн. (без ПДВ). 70% орендної плати стадіон мав перераховувати до державного бюджету. Фірма не сплатила ні орендну плату, ні комунальні послуги загалом на суму 1,21 млн грн. "Олімпійський" вимагав від фірми оплатити борг, на що компанія влітку 2013 року повідомила, що вона вже фактично не здійснює господарську діяльність через відсутність коштів та ліквідацію активів. Фірма також заявила, що в неї немає документів на підтвердження існування боргу перед стадіоном" - йдеться в повідомленні.

За даними "Наших грошей", ТОВ "Інвестиційна будівельна компанія "Оптіма-Проект" у 2008 році заснували екс-депутат Вишгородської районної ради Олег Мартиновський (46%), а також Владислав Болячий і Микола Терентьєв.

 

Теги: Київ , Олімпійський , кафе , оренда