Мерія обіцяє вдвічі здешевити свої перевезення

Максим Опанасенко
13 травня 2014р. 13:50

У київській мерії обіцяють вдвічі скоротити суму договору оренди на використання службових авто. Про це повідомляє прес-служба КМДА.

"Конкурс на послуги оренди автомобілів був оголошений у листопаді 2013 року, на участь у якому подали заявки дві компанії: Державне підприємство "Автобаза Державного управління справами" на суму 23 мільйони гривень та КП "АТП виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) на суму 15,4 мільйона гривень. Процедура закупівлі транспортних послуг була розпочата у лютому 2014 року, оголошення про закупівлю опубліковано у "Віснику державних закупівель" 25 лютого 2014 року, тобто до прийняття постанови кабінету Міністрів України від 1 березня 2014 р. № 65. На даний момент  підписано розпорядження голови КМДА про зменшення кількості автомобілів та вартості їхньої оренди відповідно до постанови КМУ від 1 березня 2014 року № 65. Київська міська державна адміністрація удвічі скорочує суму договору оренди на використання службових автомобілів" - йдеться в повідомленні.

Також в мерії кажуть - авто, що є на балансі КП "АТП КМДА" мають відносно солідний вік - 30% з них вже "відсвяткували" 10 річчя, 46,4% мають вік від 5 до 10 років. "Вважаємо, що ці автомобілі за віком не можна відносити до складу елітних" - заявляють в мерії.

Нагадаємо, що раніше апарат КМДА підписав угоду з комунальним підприємством "Автотранспортне підприємство виконавчого органу Київської міської ради" на транспортні послуги протягом 2014 року. Вартість угоди склала 15 418 530 гривень. За ці гроші підприємство мало протягом року обслуговувати службові поїздки чиновників, а також офіційні заходи. Для останнього у КМДА розраховували на авто представницького класу - "Крайслер", "Мерседес", "Тойота Ленд Круйзер", "Опель Омега".

 

Теги: гроші , тендер , авто , Київ , транспорт