У метро киян питають чи подобаються їм кіоски

Маша Землянська
13 травня 2014р. 17:04

На станціях метро працівники Департаменту транспортної інфраструктури розпочали опитування киян. питають чи подобається їм, що на зупинках та на входах до станцій ведеться торгівля. Стартувало опитування з "Лук’янівської".

"На думку керівництва Київської міськдержадміністрації, ситуація зі стихійною торгівлею на підступах до зупинок наземного транспорту і станцій метро вже давно досягнула критичного рівня. Окрім того, що численні лотки, МАФи й кав’ярні на колесах псують вигляд міста, це ще й загрожує безпеці пасажирів, адже, встановлені з порушенням, ці об’єкти блокують чи значно звужують виходи для евакуації, заважають під’їздам пожежних та швидких машин. Крім того, вони самі слугують джерелом небезпеки, бо найчастіше виготовлені з легкозаймистих матеріалів чи реалізовують такий товар", - йдеться в повідомленні прес-служби КМДА.

Опитування триватиме на різних станціях метро до кінця тижня. Співробітників Департаменту можна легко буде впізнати по спеціальних жилетах, на яких буде зазначено: «КМДА. Опитування». Також усі охочі можуть завантажити анкету на сайті, заповнити її та надіслати на електронну адресу Департаменту транспортної інфраструктури: dti@kievcity.gov.ua

 

Теги: метро , гроші , Київ