Київводоканал офіційно постаржився на ТРК "Київ"

Маша Землянська
14 травня 2014р. 10:21

12-го травня голова Об’єднання первинних профспілкових організацій ПАТ «АК «Київводоканал» Валерій Азманов від імені колективу звернувся до ТРК «Київ» із нотою протесту щодо однобокого та упередженого висвітлення подій, які відбувались біля Головного офісу компанії 6-го травня. У направленому на ім’я директора телекомпанії Світлани Криворучко листі зазначено, що водоканальці обурені повним ігноруванням їхньої позиції.

«Співробітники ПАТ «АК «Київводоканал» – це висококваліфіковані фахівці, які працюють на підприємстві цілими династіями, передаючи досвід з покоління в покоління, завжди самовіддано виконують свій обов’язок перед мешканцями, попри непростий час для міста й країни, тяжкі умови праці, відсутність коштів на модернізацію об’єктів та одну з найнижчих заробітних плат у галузі», - наголошено у листі, який окрім пана Азманова підписали Голови первинних профспілкових організацій Департаментів експлуатації водопровідного і каналізаційного господарства – Анатолій Фарбун і Жанна Крючкова відповідно.

«У двох сюжетах, що вийшли в ефір ТРК «Київ» 06.05.2014 та 07.05.2014, обговорювалися питання правового, технічного, економічного, майнового, соціального характеру, які стосувалися  діяльності ПАТ «АК «Київводоканал», його органів управління тощо. Однак, з незрозумілих причин інформацію з цих питань та відверто негативні коментарі надавала громадськості людина, яка не є ані працівником нашого підприємства, ані поважним його представником, ані спеціалістом в галузі водопостачання і водовідведення», - говориться у листі.

Наразі «Київводоканал» просить ТРК «Київ» надати можливість відповідним компетентним фахівцям Товариства найближчим часом висловити в ефірі телекомпанії свою аргументовану позицію.

 

Теги: Київ