Чи справді магазин порушує права покупця

Маша Землянська
14 травня 2014р. 10:36

Ми продовжуємо перевіряти скарги киян на товари та послуги. Цього разу до нас звернулась киянка Валентина, яка запевняє: супермаркет поруч з її будинком порушує права покупців. Проте дівчину обурив не так факт порушення, як власне ставлення адміністрації магазину до нього.

Що сталося

Дівчина пригадує, за годину до закриття магазину зайшла туди. Щоб купити деякі дрібниці. Товарів у кошику виявилось на 32 гривні. Проте підійшовши до каси, Валентина зрозуміла: готівкою в кишені лежить лише 20-а. Власне тому потягнулась до гаманця за кредитною карткою.

-          Візьміть, будь ласка, картку. Готівки у мене не вистачить, - одразу пояснила дівчина.

-          Нічим не можу допомогти, - байдуже бубнить продавчиня. – каса з терміналом закрита.

-          Так відкрийте. В мене не вистачить грошей, - ще не розуміючи у чому проблема продовжує дівчина.

-          Дєвушка, каса з-а-к-р-и-т-а! От йдіть і знімуть, - тицяє рукою в бік банкомату.

-          Але то не мій банк, я не хочу сплачувати зайві відсотки, - все ще тримається Валентина.

-          Ну тоді я Вам нічим не допоможу, - наполягає на своєму продавчиня.

Після кількахвилинною розмови з адміністратором дівчина зрозуміла, врятувати ситуацію може тільки «Книга скарг». Проте і її надати відмовились. «Магазин вже закривається», - втручається у розмову чоловік із бейджом «Охорона». І попри те, що до закриття (як вказує табличка перед магазином) залишається ще з півгодини – міцний чоловік обережно проводить дівчину до виходу зачиняє двері.

Валентина з ситуацією не змирилась. Наступного дня поскаржилась до Держаної інспекції з захисту прав споживачів. Проте відповідь поки не отримала.

На чиєму боці закон.

Людина має право розрахуватися за товар так, як їй зручно: живими грошима або карткою. Такі права споживача ще три роки тому вирішили зафіксувати в уряді відповідною постановою. Якщо в магазині немає можливості оплатити покупку пластиковою карткою, то споживач варто скаржитись до Інспекції захисту прав споживачів.

2-го жовтня Кабінет міністрів видав постанову №727 "Про внесення зміни до пункту 2 Положення про порядок накладення та стягнення штрафів за порушення законодавства про захист прав споживачів", якою власне і нагадав про цю норму. Про що йдеться в постанові? Все просто: за обмеження або відмову в реалізації прав споживачів щодо вільного вибору продукції та форм її оплати встановлено штраф у розмірі 500 неоподаткованих мінімумів доходів громадян. А отже магазин має заплатити за відмову Валентині – вісім з половиною тисяч гривень.

Коли можна вимагати прийняти карту? Якщо в магазині є касовий апарат для електронної звітності, тоді обов’язково має бути й термінал для безготівково розрахунку. Платіжний термінал має бути щонайменше біля кожної другої каси. У магазинах, площа яких перевищує 20 квадратних метрів.

Увага! «Свідомо» не ставить за мету дискредитувати чи пропагувати послуги жодної компанії. Наша мета – допомогти людям захистити свої права споживачів. Якщо будь-яка компанія виправить порушення, про які ми пишемо, ми з радістю додамо інформацію про це до статті. Якщо ви готові захищати себе юридичними методами, ми можемо познайомити вас із юристами, які допоможуть вам безоплатно.