Про чиї дні народження не забували у Януковича

Максим Опанасенко
14 травня 2014р. 11:05

Влітку 2009 року колишній президент, а на той момент - головний опозиціонер - Віктор Янукович - не лише готувався до майбутніх виборів глави держави і намагався утворити коаліцію з Юлією Тимошенко, а й старався "не забувати" про окремих "потрібних" політиків. Зокрема, відповідно до знайдених у лютому у Межигір'ї документів, котрі зараз розміщені на сайті YanukovychLeaks, про їхні дні народження.

Кожного місяця компанія "Танталіт" - "сімейна" компанія екс-президента і власник найбільшої за розміром частини президентської резиденції - видавала по 5 000 "представницьких" доларів Хохловій О.В. для Кравця А.В.

Найвірогідніше, мова йде про Ольгу Хохлову - майбутню очільницю Секретаріату Державного управління справами і Андрія Кравця - власне, майбутнього керівника ДУС. На той же момент Андрій Кравець був народним депутатом від Партії регіонів.

"Представницькі" долари, судячи зі звітів підписаних Кравцем і Хохловою, витрачалися на дні народження чиновників і політиків.

Зокрема, вітали Анатолія Чуба, котрий за часів Леоніда Черновецького був начальником Головного управління комунальної власності Києва, Андрія Миргородського - відомого депутата-"будівельника" в Київраді, Миколу Оніщука - тодішнього міністра юстиції, Михайла Болотських - тодішнього зама міністра МНС:


 

Не забули поздоровити і "старожила" київської мерії Анатолія Голубченка, і майбутнього зама голови КМДА, а на той момент - першого заступника міністра ЖКХ Олександра Мазурчака.

Вітали також Ірену Кільчицьку - члена команди Черновецького і на той момент - заступника голови КМДА.

 

 На жаль, ми не знайшли чеків, в котрих йшлося б про конкретні подарунки чиновникам від "сім'ї". Але наявні документи цікаві сумами, котрі витрачалися на свято того чи іншого службовця (зверніть увагу на суттєву різницю у витратах на окремих людей).

Разом з цим, ми не бачимо нічого поганого у вітаннях до Дня народження. Знайдені документи - просто цікавий факт.