Давиденка зняли з виборів до Київради

Маша Землянська
14 травня 2014р. 13:41

УДАРівця Олексія Давиденка, який балотувався до депутатів Київради, як мажоритарщик від Дарниці (округ №7), зняли з виборів. Про це Давиденко повідомляє на своїй сторінці у Facеbook.

"Незаконним Рішенням ДВК від 09.05.2014 (символічно - в День Перемоги!), за поданням БЮТ мене зняли з виборчих перегонів. Це було навмисно зроблено в перший день з трьох вихідних, щоб не дати мені достатньо часу на оскарження.

За новим виборчим Законом, зняти з виборів вже зареєстрованого кандидата в депутати майже неможливо, але як Ви бачите - якщо в руках Замовників є влада і гроші, то немає нічого неможливого (це ще один сумний здобуток Майдану). Революції проходять, влада міняється, а методи боротьби з опонентами залишаються незмінними.

Голова ДВК та деякі інші принципові та порядні члени ДВК не голосували за це незаконне та ганебне рішення. За дивним збігом обставин, в Понеділок, в перший робочий день після травневих свят саме цих людей зняли з посад членів ДВК.

Попереджаю, на мене особисто, мою сім'ю та мій бізнес відбувається щоденний тиск. Поступають дзвінки з погрозами щодо мого можливого оскарження рішення ДВК та продовження участі в передвиборчих перегонах. В разі, якщо погрози в розправі не припиняться найближчим часом, я назву прізвища всіх до одного замовників причетних до цієї брудної історії. 

Я особисто знаю поважну людину - Ініціатора мого замовного переслідування та зняття з виборчих перегонів. Ми з ним друзі в ФБ і я вважав цю людину своїм добрим товаришем. 
Бог йому суддя.

Впевнений, здобуті мною знання й вміння будуть в нагоді новому демократично обраному Президенту України та Меру м. Києва.

До зустрічі на барикадах!", - пише Давиденко.

Раніше зі змагань за крісло мера також зняли Лесю Оробець

Теги: Київ , вибори , Київрада