Список зниклих з Майдану скоротився на 3 людини

Надія Другова
14 травня 2014р. 19:31

Список зниклих з Майдану скоротився на 3 людини

Станом на 14 травня 2014-го  волонтерами пошукових ініціатив було знайдено 3 людини!

А саме:

1. Акимов Максим Володимирович. Ще взимку хлопець поїхав на Майдан. З 24 березня з ним втратили зв'язок. 

Сьогодні одна із волонтерок зконтактувалася із матір'ю зниклого і вона повідомила, що син знайшовся ще 2 тижні тому. Пані Світлана сказала, що Максим наразі не на Майдані. А причиною відсутності зв'язку став зламаний телефон. 

2. Петрівський Сергій Володимирович. Сам юнак з Тернопільщини. Під час лютневих бойових подій поїхав разом із друзями на Майдан, після чого не виходив на зв'язок. 

Вдень нам подзвонив друг зниклого Віталій і повідомив, що Сергій знайшовся і зараз з ним все добре.

Маємо і погану новину.

Небесна Сотня прийняла до своїх лав ще одного героя.

Сьогодні активісти-пошуковики дізналися, що Бондаренко Віктор Володимирович, який розшукувався ще з грудня місяця, загинув під час подій на Майдані. Його мати навіть бачила сина по телевізору і бачила, як його били кийками по голові та плечам...Довгий час Віктора не можна було розшукати...

Ганна Степанівна поховала сина нещодавно...

Важко передати той крик, плач, які було чути по іншу сторону слухавки...

Вічна пам'ять!

Дякуємо  усім активістам та волонтерам "Євромайдан СОС", "Євромайдан: затримані та зниклі", ініціативі "Воля", групі "Один за всіх", Слідчому комітету Майдану та Пошуковій ініціативі Майдану за співпрацю та допомогу у розшукуванні зниклих, а також усім небайдужим, хто безпосередньо бере участь у цьому процесі! Ваша допомога - важлива!