"Тест" перевірив чим краще заправляти борщ

Маша Землянська
15 травня 2014р. 12:16

"Тест" перевірив чим краще заправляти борщ

Центр незалежних експертиз "Тест" провів лабораторне дослідження 13-ти марок томатних паст. Зокрема, до лабораторії направили: "З бабусиної грядки", "Мак Май", "Ситий двір", "Хуторок", "Господарочка", "Рідний край", "Королівський смак", "Чумак", "Помідора", "Наш продукт", "Family", "ВіватТомат" і "Holiday". На відмінно перевірку пройшли не всі.

Отже, чотири марки отримали загальну оцінку "відмінно". Це пасти "Королівський смак", "Мак Май", "Хуторок" і "Чумак". Загальна оцінка "задовільно" у пасти "З бабусиної грядки" через органолептику, тобто смак та колір.

Далі - гірше. Шість паст отримали "погано" через зауваження з тих чи інших фізико-хімічними показниками - інформація, наведена на етикетці, не відповідала дійсності: "ВіватТомат", "Господарочка", "Помідора", "Рідний край", Family і Holiday.

З оцінкою "дуже погано" два зразки - "Наш продукт" і " Ситий двір". "Ці "пасти" несмачні, мало концентровані (сухих речовин майже в два рази менше норми), з прихованим барвником і консервантами", - йдеться в результатах "Тесту".

Дізнатися детальні результати перевірки можна тут.

Теги: Київ , іжа , гроші , Здоров'я