Мінсоцполітики дало екс-регіоналу 109 млн за харчі

Максим Опанасенко
15 травня 2014р. 13:20

Міністерство соціальної політики підписало цілий ряд угод на харчування дітей-чорнобильців в навчальних закладах на територіях радіоактивного забруднення. Про це повідомляє "Вісник державних закупівель".

Тендер не відбувся в повній мірі, частина лотів була відмінена. Тим не менше, по більшості лотів все ж підписали договори.

Зокрема, 109 861 976 гривень отримає ТОВ "Візит" з Білоцерківського району. В складі її засновників - Олена Березюк і і Ірина Кут. Обидві певний час значилися співзасноницями іншого підприємства - ПП "Виробничо-комерційна організація "Еталон". У 2011-2012 роках директором "Еталону" був Руслан Березюк, котрий у 2010-му став депутатом Білоцерківської райради від Партії регіонів. Нині Березюк значиться як "позапартійний".


 

Цікаво, що Березюк був раніше директором ще одного підприємства - ТОВ "Укрпродакорд ОР". Вона, згідно даних "Наших Грошей", була одним з головних постачальників харчів для армії за міністра оборони Михайла Єжеля.

Сам же "Візит" фігурує в минулорічному розслідуванні "Слідства.Інфо" - про сумнівну якість і завищені ціни на продукти.

15 740 597 мільйонів отримало ТОВ "Готельно-ресторанний комплекс "РІКО", котре зареєстроване в Чернігівській області. Нині її засновником значиться британська компанія. До цього засновником "РІКО" значився Ігор Романенко.


У 2012-му він був уповноваженою особою Партії Наталії Королевської "Україна-Вперед". Цікаво, що за даними "Інформаційно-ресурсного центру", фірма з учорашнього дня  - в стані припинення.


 


 

7 317 301 гривень отримало ПП "Школярик" з Іванківського району Київської області. І засновником, і керівником фірми значиться Владислав Глущенко.

7 092 937 гривень відійшло ТОВ "Продтовари-Т" з Таращі Київської області. Її керівником і засновником є Сергій Прищепенко. У 2010-му він був обраний до Таращанської районної ради від "Сильної України". У 2012-му він вже значився членом Таращанської районної організації Партії регіонів.

5 471 658 гривень отримало Богуславське споживче товариство "Українка". Засновниками фірми значаться Тетяна Баранова і Людмила Федорчук. Баранова у 2010-му була обрана депутатом Богуславської райради від "УДАРу".

Ось на що конкретно витратили державні гроші (врахуйте, що частина лотів відмінена. Звіритися можна зі скріном з переможцями тендеру):


 Решту підрядів отримали комунальні підприємства "Шкільні їдальні", "Броварське районне виробниче управління об’єднання шкільних їдалень", "Об’єднання шкільного харчування", державна організація дитячого харчування "Школярик", приватне підприємство "Білоус" і хлібокомбінат Любешівської райспоживспілки.