У парку Пушкіна з'явився "богатир"

Маша Землянська
18 травня 2014р. 14:50

У парку Пушкіна з'явився "богатир"

У парку імені Пушкіна, що на проспекті Перемоги, відбулося відкриття паркової скульптури Костянтина Скритуцького – богатиря за мотивами казкової поеми Олександра Пушкіна «Руслан і Людмина». Встановлення скульптури та дитячого майданчику є частиною проекту «Парк казок».

«Концепція реконструкції парку була розроблена ще влітку 2013 року. Саме  тоді ми разом з громадським активом почали опікуватися долею парку, адже побачили у якому він занедбаному стані. Тут була купа сміття та суцільні хащі. Це означало, що парк був просто мертвий. Ми ж вирішили його оживити, наповнити інтерактивними скульптурами за мотивами казок Пушкіна, щоб батьки з дітлахами мали можливість тут відпочивати – безпечно та комфортно», - розповадає кандидат у депутати Київрада Андрій Вавриш, один з ініціаторів проекту. В рамках заходу відбулося також громадське обговорення концепції та подальшої долі парку. Дізнатися про неї можна тут - https://drive.google.com/folderview?id=0B_DGtmImYNN0RVhGMERySmJCdDQ&usp=sharing

«Вперше ми створили скульптуру без її художнього оформлення – його зроблять люди самостійно. Прикрашати скульптуру мозаїкою особливо цікаво дітям. Для них це ціла гра. Процес дуже динамічний, тому повністю готову скульптуру можна побачити вже найближчими днями», - говорить автор скульптури Костянтин Скритуцький.