"Сафарі" не вдалось забрати у СБУ мільйон патронів

Максим Опанасенко
19 травня 2014р. 10:59

Апеляційний суд Києва 5 травня відмовив директору ТОВ "Сафарі-Україна" у поверненні 1 мільйону патронів для бойової зброї, вилучених СБУ. Про це, з посиланням на матеріали справи, повідомляють "Наші гроші".

"Патрони 9×19 мм Lunger 115 GRFMJ 100 RD загальною вагою 12 тонн та документацію, яка мали свідчити про контрабандне ввезення патронів в Україну, було вилучено зі складу фірми на початку квітня. В апеляційній скарзі представник "Сафарі" стверджував, що патрони пройшли митне оформлення, і оскаржував постанову слідчого судді на проведення обшуку на складі. Однак апеляційний суд відмовив, оскільки ухвала на проведення обшуку в нежитловому приміщенні оскарженню не підлягає" - йдеться в повідомленні.

За даними "Первой инстанции", директором ТОВ "Сафарі-Україна" є Олександр Лунга.

Засновниками ж "Сафарі-Україна", за інформацією "Наших грошей", є кіпрський офшор "Сафарі-армс холдингз лтд" та харків’яни Максим Сліпченко, Олександр Аптілон і Валерій Дема. "Вони також заснували ТОВ "Європейський фонд розвитку", яке отримало понад 11 га у Валківському та Нововодолазьокму районах Харківщини для мисливського господарства. Ці землі було забрано у Українського товариства мисливців та рибалок" - йдеться в повідомленні.