З клумби на Печерську поцупили троянди

Маша Землянська
20 травня 2014р. 10:33

На бульварі Лесі Українки жебраки поцупили з клумби більш як сотню кушів троянд. Ці квіти у 2013-му році висадив Київзеленбуд за 25 гривень кожен кущик

 «Дільничні інспектори, які обслуговують зазначену адміністративну ділянку, відпрацьовуючи територію, опитали безліч можливих свідків - продавців, бабусь, молодих мам, які гуляють з колясками. Зрештою, співробітникам міліції вдалося вийти на слід зловмисників. Було встановлено, що в одному випадку діяло двоє чоловіків, зовні схожих на жебраків, а у іншому - бачили ще одного, теж схожого на особу без певного місця проживання, який вдень вовтузився на клумбах. Далі для досвідчених дільничних, які довго пропрацювали на своїй адмінзоні і добре знають її населення, не склало особливих проблем встановити і затримати лиходіїв.

Правоохоронці встановили, що троє «тимчасових киян» проживають у центрі столиці, не працюють. Годуються жебрацтвом або здають до пунктів втор сировини, що потрапить під руку. На початку весни на очі їм потрапили розкішні трояндові кущі. Як вони вважали, нічиї. На «справу» виходили годині о п'ятій вечора, не соромлячись перехожих і не боячись проїжджаючих повз автомобілів. Накопавши кілька десятків рослин, йшли геть, а вранці продавали кущі торгуючим квітами. Операцію провернули тричі. Загальний збиток, нанесений волоцюгами столиці, склав близько 3 тисяч гривень», - йдеться в повідомленні міліції.

Наразі за цим фактом відкрито кримінальне провадження.