Бригинець вважає,що чиновники саботують Бондаренка

Максим Опанасенко
20 травня 2014р. 12:16

Нарпед від "Батьківщини" Олександр Бригинець вважає, що чиновники саботують розпорядження голови КМДА Володимира Бондаренка щодо книгарні "Сяйво". 

"Повернення книгарні "Сяйво" законним орендарям, у яких Черновецький і Попов забрали право займатися роботою в улюбленій киянами книгарні, є символом відродження київських традицій. Тому дуже важливо, що голова КМДА В.Бондаренко в одній з перших своїх заяв згадав про проблему цієї книгарні. На жаль, зміна керівника адміністрації не є повним оновленням влади. Більше того, на фоні відвертого саботажу чиновників, напрошується висновок про те, що ігнорування наказів керівника КМДА, робиться за для того, щоб нанести удар по іміджу В. Бондаренка" - повідомляє прес-служба Бригинця.

Книгарня "Сяйво", яку ще у вересні 2009 року Шевченківська райрада продала з молотка приватній фірмі "Абріль-студіо", була повернута громаді у 2011-му. З того моменту магазин працює як муніципальний.

Якщо заглибитися в історії книгарні, то після купівлі, "Абріль-студіо" швидко перепродало приміщення одному з депутатів Київради від "Блоку Катеринчука" - Юрію Сулизі, який є людиною депутата від "Блока Черновецького" В’ячеслава Супруненка. Колектив магазину, котрий працював на момент продажу, лишився без роботи.  Коли "Сяйво" відкрили в якості муніципального закладу, персонал набрали "з нуля". Відтак люди, котрі працювали там до 2009-го, так і залишилися "за бортом". 

 

Теги: Київ , Сяйво , книгарня