«Вибухнувший» вдень Бі-маркет вже працює

Маша Землянська
22 березеня 2011р. 22:13

«Вибухнувший» вдень Бі-маркет вже працює

За кілька годин після вибуху, що стався по обіді в столичному супермаркті Бі-маркет на Лебедева-Кумача, магазин почав знову приймати відвідувачів у звичному режимі. Від зруйнованої вибухом шафки для зберігання речей не залишилося і сліду.

«Немає чого переживати. Все під контролем. Магазин працює у звичному режимі», - переконує охоронець, яких після вибуху в магазині помітно побільшало. Тільки біля входу вони чергують тепер по троє.

Хлопці розказали «Свідомо», що близько третьої дня, коли у супермаркеті, як завжди було повно студентів, адже це чи не єдиний магазин з «повним асортиментом», що поруч з Національним авіаційним університетом та гуртожитками вишу, несподівано пролунав вибух. Вибухнула шафка для зберігання речей, що якраз біля самісінького входу до Бі-маркету.

«Це було несподівано. Я був недалеко. Від голосного вибуху мене спочатку навіть оглушило. Потім почалася паніка, людей вивели і викликали міліцію. За кілька годин магазин знову відкрили. Правда, бачите - тепер шафок для зберігання у нас поменшало», - показує на спорожнілу стіну хлопець, що якраз чергував у магазині.

Охоронець пригадує, що дивом вдалося уникнути жертв: «Пощастило, що поруч нікого не було. Бо звук такий був, здавалося і стеля завалиться. Але ні. Все не так страшно».

Хто підклав вибухівку та чому, хлопець, як в принципі і його колеги – не знає. Сподіваються, що допоможе міліція, яка наразі займається цією справою. А самі - важно спостерігають за усіма покупцями.