Пашинський: Частину майна ДУС повернуть державі

Маша Землянська
20 травня 2014р. 17:16

Частина підприємств та майна Державного управління справами, які не мають відношення до забезпечення діяльності президента та його адміністрації, буде приватизована. в першу чергу мова йде про Житомирський лікеро-горілчаний завод.  Про це заявив виконуючий обов’язки глави Адміністрації президента Сергій Пашинський.

«Ми абсолютно чітко розуміємо і погоджуємося з думкою суспільства, що ДУС не повинно бути корупційною кормушкою, не повинно бути тією тіньовою схемою, яка забезпечує корупцію в нашій державі», - заявив Пашинський. Як приклад втілення корупційних схем,  в.о. Глави АПУ назвав діяльність Житомирського лікеро-горілчаного заводу, який підпорядковується ДУС. «Ні минулому президенту, ні майбутньому президенту, ні нинішньому виконуючому обов’язки пити горілку виробництва Житомирського лікеро-горілчаного заводу явно не треба. Це підприємство не має відношення (до забезпечення роботи Президента). Та корупція, яка процвітала останні роки на цьому підприємстві, буде знищена».  

За словами Пашинського, нині головне завдання - провести перевірку діяльності заводи. Проте керівництво заводу «не дає можливості державі Україна просто виконувати своє завдання та не допускає представників КРУ для перевірки», прикриваючись захистом інтересів трудового колективу.

 

 

 

Теги: Київ