Кияни можуть скаржитись на ями на дорогах онлайн

Маша Землянська
21 травня 2014р. 14:15

Заявити про дефекти на дорогах загального користування тепер можна на офіційному сайті Державного агентства автомобільних доріг – www.ukravtodor.gov.ua. Спеціальний веб-сервіс, обіцяє дозволити киянам і українцям в цілому не лише зафіксувати недоліки дорожнього покриття, а й отримати зворотну реакцію від виконавців робіт.

«Цей сервіс функціонуватиме за аналогією спеціалізованого громадського веб-ресурсу «Укряма», за чиєї підтримки ми й реалізуємо цей проект», – розповів Голова Укравтодору Олександр Малін. За його словами, різниця полягає в тому, що на веб-сайті Укравтодору акумулюватиметься інформація про дефекти на автомобільних дорогах загального користування, тобто тих, котрі належать до сфери управління Держагентства, у той час як на «Укрямі» – переважатимуть скарги на стан дорожньої мережі комунальної власності. «Будь-який громадянин України, пройшовши реєстрацію, може залишити заявку-прохання про ліквідацію конкретного дефекту, описавши його місцезнаходження, тип і розмір, а система автоматично направить його повідомлення до Служби автомобільних доріг у відповідному регіоні», – описав принцип роботи сервісу Голова Укравтодору.

В свою чергу, на виконання відповідного доручення Держагентства, всі недоліки, заявлені на веб-сайті, начальники САД мають вважати пріоритетними під час виконання робіт.

Теги: Київ , дорога