У редакції газети "Весті" обшуки

Маша Землянська
22 травня 2014р. 10:37

Зранку у редакції газети "Весті" - обшуки. Податкова міліція Міністерства доходів і зборів разом з Держфінмоніторингом заблоковали рахунки ТОВ «Вісті Мас-Медіа» та його директора Ігора Гужви.  Про це повідомляє і сама газета.

Спосіб фінансування "безкоштовної" газети виявився м"яко скажемо сумнівно легальним. Перевірки та обшуки тривають. Йдеться не про свободу слова, йдеться винятково про відмивання брудних грошей "сім"ї" і причетного до неї Курченка, рахунки яких заблоковані у більшости цивілізованих країн. Навіщо Курченко переводив мільйони гривень щомісяця на "безкоштовну" газету - питання риторичне. Суми, які фігурують у справі і які витрачалися на інструмент обробки масової свідомості, вражають", - пише на своїй сторінці у Facebook заступник секретара Ради національної безпеки Вікторія Сюмар.

Натомість у редакції - думка інша: "Наша редакция расценивает такие действия как политическое давление на наши СМИ, которые объективно освещают события в стране и, в том числе, дают критические материалы о деятельности действующей власти".

 

Теги: Київ , гроші