Ввечері невідомі напали на "свободівця" Андрійка

Маша Землянська
22 травня 2014р. 10:46

У Києві було скоєно напад на заступника Голови ВО «Свобода» та кандидата до Київради Руслана Андрійка

Увечері 21-го травня в Києві було скоєно збройний напад на заступника Голови Всеукраїнського об’єднання «Свобода» з питань молодіжної політики Руслана Андрійка. Напад на свободівця відбувся на вулиці Ломоносова, 18. Саме на території цього району розташований округ №4, в якому свободівець балотується в депутати міської ради Києва.

"Слід зауважити, що Руслан Андрійко також є другим номером списку ВО «Свобода» до столичної міськради на виборах 25 травня. Зазначимо, що злочин відбувся на очах у працівників міліції, які жодним чином не запобігали нападу на націоналіста. Невдовзі після інциденту на місце події прибув народний депутат України, голова Київської міської організації ВО «Свобода» Андрій Іллєнко. Після втручання парламентаря зловмисників нарешті було затримано. Зауважимо, що одразу після побиття свободівця і під час затримання нападників на місці нападу з’явився конкурент Руслана Андрійка в 4-му окрузі Андрій Мельничук. На вимогу до нього пояснити, яким чином він опинився в той самий час ц вказаному місці, той відповів, що "просто прогулювався", - йдеться в повідомленні прес-служби "Свободи".

Наразі за фактом нападу міліція розпочала кримінальне провадження. Версія у правоохоронців дещо різниться від "свободівської". На сайті МВС пишуть: " На місці до правоохоронців звернувся 27-річний громадянин, який повідомив, що близько 20.30 невідомі відкрито заволоділи агітаційними листівками одного з кандидатів у Президенти України та одного з кандидатівв депутати КМДА. Після чого вони сіли в автомобіль та поїхали.

За кілька хвилин автопатруль Голосіївського райуправління столичної міліції зупинив вказаний заявником транспорт. Опитані пасажири автомобіля пояснили працівникам міліції, що є членами однієї з громадських організацій, які допомагають правоохоронним органам в охороні громадського порядку. Вони стали свідками конфліктної ситуації між двома громадянами, якірозповсюджували агітаційні листівки різних політичних партій.

У цей час на місце події прибув один з кандидатів, листівки якого розповсюджували, та почав конфліктувати з особами, які там знаходились. Відбулася незначна сутичка, яку припинили міліціонери. На місці вилучено предмети схожі на автомат (муляж) та травматичнийпістолет, плакати двох політичних діячів.

 

 

Теги: Київ