ГПУ: Фонд соцстраху привласнив мільйон

Максим Опанасенко
25 травня 2014р. 10:38

Генеральна прокуратура почала досудове розслідування в справі про привласнення Фондом соцстраху мільйона гривень. Про це заявила прес-служба ГПУ.

"У результаті перевірки, проведеної Генпрокуратурою, встановлено, що службові особи Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України з порушенням вимог законодавства визнали переможцем відкритих торгів створене ними господарське товариство. З останнім в серпні минулого року службовці уклали договір про надання послуг щодо проведення навчання з питань охорони праці відповідних спеціалістів.
В подальшому службові особи Фонду та товариства шляхом завищення обсягу фактично наданих послуг незаконно заволоділи державними коштами Фонду на загальну суму понад 1 млн гривень" - йдеться в повідомленні. 

Організовано проведення досудового розслідування.

За даними "Наших грошей", мова йде про договір про надання послуг щодо проведення навчання з питань охорони праці відповідних спеціалістів. Його Фонду соцстраху уклав у серпні 2013 року. Переможцем торгів було визнано ТОВ «Інститут безпеки життєдіяльності». Вартість угоди склала 17,91 мільйонів гривень. Фірма була створена за місяць до торгів і її засновником через профспілку «Соціал» єСтаніслав Богданов. На той час він - заступник директора виконавчої дирекції Фонду соцстраху.