Під Києвом дідуся-виборця заспокоював наряд МВС

Максим Опанасенко
25 травня 2014р. 15:01

У Вишневому на одній з дільниць (Машинобудівників, 3) дідусь-виборець влаштував невеличкий погром. Про це повідомляють активісти громадянської мережі "ОПОРА", що слідкують за виборами в країні.

"Дідусь спочатку проголосував, а потім почав зривати плакати з інформацією про кандидатів. На його поведінку зреагував міліціонер і спробував зупинити цього виборця. У відповідь почув усе, що старший чоловік думав про кандидатів на пост Президена. Дідусь не жалів жодного з політиків і присмачував свій монолог добірною обсцесною лексикою. Міліціонер викликав додатковий наряд. Дільнича виборча комісія склала за результатами інциденту заяву, зареєструвала її під номером 2232 і постановила передати на розгляд ОВК. Дільниця, де стався випадок, знаходиться на вулиці Машинобудівників, 3. Це 96 територіальний виборчий округ" - йдеться в повідомленні.

За законом, плакати з інформацією про кандидатів на дільницях - це не агітація. "Їх нищення — це зазіхання на здійснення виборчого права. За такі дії у Кримінальному кодексі України передбачене відповідне покарання" - кажуть в "ОПОРІ".

 

Теги: Київ , вибори