МВС: Станом на 18:00 - 76 звернень про порушення

Максим Опанасенко
25 травня 2014р. 20:19

Станом на 18:00 МВС отримало 76 звернень про порушення на виборах. Про це повідомляє прес-служба МВС.

"31 містять ознаки кримінальних правопорушень і є найбільш резонансними. Найбільше повідомлень зареєстровано в Донецькій області – 15. В Луганській області до міліції надійшло 4 звернення, у Харківській – 3, у Запорізькій та Одеській – по 2. По одному повідомленню про правопорушення зареєстровано у Волинській, Дніпропетровській, Тернопільській, Хмельницькій та Херсонській областях" - йдеться в повідомленні.

7 подій пов'язані з пошкодженням приміщень або майна виборчих комісій, 9 - із захопленням майна, списків виборців, печаток, скриньок для голосування. 

"На Донеччині мали місце 2 факти втручання в роботу дільниці з висуненням вимог щодо припинення їх роботи. Тим часом у Харківській області зареєстрований 1 факт вчинення хуліганських дій відносно членів виборчої дільниці, причому при затриманні хулігани вчинили опір працівникам міліції. Міліціонери також зафіксували 8 фактів пошкодження виборцями своїх виборчих бюлетенів: 2 – у Запорізькій області, по 1 – в Донецькій, Дніпропетровській, Одеській, Тернопільській, Харківській та Хмельницькій" - йдеться в повідомленні.

 

 

Теги: Київ , МВС , вибори , порушення