На Дарниці киян сплутали з сепаратистами

Максим Опанасенко
25 травня 2014р. 20:35

На перетині Ревуцького і Кошиця в Дарницькому районі стався "сепаратистський" інцидент. Про це повідомляє прес-служба київської міліції.

"У ході перевірки цієї інформації, з’ясовано, що на території Дарницького району активісти з числа громадськості здійснюють патрулювання вулиць задля допомоги правоохоронцям у забезпечені правопорядку. Близько 17 год. на вул. Ревуцького активісти помітили, на їх думку, підозрілий автомобіль марки "Опель", в салоні якого знаходилося четверо чоловіків, нібито, зі зброєю" - йдеться в повідомленні.

Авто і пасажирів активісти доправили до районного управління міліції. Там з'ясувалося, що серед доставлених - довірена особа одного з кандидатів в депутати до Київради. "У ході спілкування правоохоронців з учасниками обох сторін інциденту та в присутності адвокатів, з’ясувалося, що між ними виникло непорозуміння на фоні активної боротьби з можливими проявами сепаратиських дій. Жодних претензій чоловіки один до одного та працівників міліції не мають" - йдеться в повідомленні.

Конфлікт вичерпано. Усі учасники події залишили приміщення Дарницького райуправління міліції.

 

Теги: Київ , Дарниця , сепаратисти