Під Києвом міліціонер "оцінив" фото спостерігачки

Максим Опанасенко
25 травня 2014р. 20:47

На одній з виборчих дільниць у селі Семиполки Броварського району міліціонер коментував паспортне фото спостерігача від громадянської мережі ОПОРА Руслани Величко, оцінюючи вік. Про це повідомляє прес-служба ОПОРИ.

"Дільнича виборча комісія у цьому населеному пункті перешкоджала законній діяльності спостерігачів ОПОРИ, не допускаючи їх на ранкове засідання. Внаслідок цього порушення на місце прибула мобільна група, до складу якої входила координатор виборчих програм Громадянської мережі ОПОРА Руслана Величко. Після приїзду мобільної групи на дільницю були виявлені ще два порушення. Голова комісії Михайло Печура викликав міліціонера і дав йому розпорядження вивести пані Руслану з приміщення. У розмові із спостерігачем міліціонер перейшов на особистості — коментував фотографії у паспорті спостерігача і робив зауваження щодо того, на скільки років вона виглядає. Також перешкоджав відеозйомці у той час, коли перебував при виконанні" - йдеться в повідомленні.

В ОПОРі кажуть - це і образа честі та гідності, і перешкоджання діяльності офіційного спостерігача.

"Громадянська мережа ОПОРА звернулася за коментарем до речника МВС у Київській області Миколи Жуковича. Він визнав, що міліціонер поводився некоректно" - йдеться в повідомленні. Жукович вже нібито попросив зробити зауваження правоохоронцю.

 

Теги: Київ , київщина , вибори , міліція