"Свобода" згадала про вимоги Майдану

Максим Опанасенко
25 травня 2014р. 22:31

Партія "Свобода", кандидат від котрої Олег Тягнибок бере участь в президентських виборах, заявила про повагу до вибору громадян. Про це повідомляє прес-служба партії.

Але разом з цим, "Свобода" хоче домагатися "проведення люстрації, повернення вкрадених олігархами грошей у державну скарбницю та інших головних вимог Майдану". 

"Під час цієї виборчої кампанії конкуренти найчастіше використовували гасла і програмні засади саме Всеукраїнського об'єднання "Свобода". Зокрема, наша політсила завжди наполягала на проведені люстрації. Впродовж цієї кампанії ми бачили, що практично всі кандидати майже на кожному кроці згадували про очищення влади. Власне, це і було однією з головних вимог Майдану. Також упродовж цієї кампанії кандидати грали на популізмі, часто говорячи протилежні речі, як-то зниження податків і водночас підняття зарплат. Така технологія націоналістам непритаманна. Однак тепер українці, обравши нового голову держави, матимуть змогу побачити якість виконання їхніх вимог" - йдеться в заяві "Свободи".

Також в партії очікують якнайшвидшого перевибору депутатів Верховної Ради.

 

 

Теги: Київ , Свобода , заява