Як супермаркет обманює покупців

Максим Опанасенко
26 травня 2014р. 9:18

Як супермаркет обманює покупців

Ми продовжуємо перевіряти скарги киян на товари та послуги. Цього разу до нас звернувся киянин Валерій. Чоловік розповів, супермаркет «Сільпо», що поруч з його будинком порушує права покупців. А саме – обманює з цінами на ковбасу.

Що сталося

Повертаючись з роботи Валерій традиційно зайшов до найближчого супермаркету – «Сільпо», що на площі Перемоги: «Дружина попросила купити продукти. Ми завжди робимо тут закупівлі». Серед списку, яким керувався чоловік була сирокопчена ковбаса.

«Жінка завжди навпроти назви продукту пише орієнтовну ціну. Поруч з ковбасою була мені настанова – не більше ста гривень за кілограм. От таку я і взяв», - пояснює пильність до цінників Валерій.

ФОТО КОВБАСИ

Закинувши до візку апельсини, чоловік рушив до кас. Вже там зрозумів – цитруси не зважив. Натомість касирка проявила уважність і запропонувала збігати до відділу фруктів самостійно. Саме в цей час чоловік звернув увагу на монітор, де майоріли назви вже майже придбаних них продуктів і ціни на них.

«Одразу помітив: замість 17 гривень 11 копійок, шматок обраної ковбаси вартував – 18 гривень і чотири копійки. Звісно, різниця в гривню мене не «вбила». Тому вирішив уточнити у продавця», - згадує Валерій.

«Ой, це певно стара ціна. Ще не встигли переклеїти», - мило посміхаючись, намагалась пояснити дівчина на касі.

Отже, в «Сільпо» забули змінити цінники? Так. Але покупець про це навряд чи міг здогадатись. Для Валерія за час поки він ходив між лавами магазину кілограм сирокопченої ковбаси з 99 гривень 50 копійок виріс до 104,90.


 

«Я намагався отримати пояснення більш виразно, аніж «забули змінити цінники», але єдине, що запропонували працівники супермаркету – відмовитись від цієї ковбаси», - обурюється Валерій.

Відмовлятися він не став. Товар придбав, чек узяв, скаргу написав.

Що каже закон

Закон Про захист прав споживачів твердить: правда на боці Світлани. «Продавець (виконавець), який реалізує продукцію, повинен обов'язково зазначати ціну кожної одиниці такої продукції або однієї категорії продукції та ціну однієї стандартної одиниці цієї продукції», - говорить Закон.

У разі, якщо ціна на ціннику не збігається з цінною зазначеної в чеку, слід:

- Викликайте старшого продавця або керуючого і вимагаєте, щоб Вам продали за ціною зазначеної на ціннику. Різницю в ціні нехай стягають з тих, хто не встиг замінити цінник (це їхня робота);

- Якщо Вам відмовляють, вимагайте, щоб був складений відповідний акт про те, що ціна на ціннику не відповідає дійсній, і Ви відмовляєтеся платити за завищеною ціною. У куточку споживача є телефони гарячих ліній та управлінь із захисту прав споживачів. Телефонуйте, вимагайте надіслати представника для складання акту.

Оскаржуйте незаконні дії продавця в Інспекції з питань захисту прав споживачів. Для цього:

- Потрібно знайти свідків, які зможуть підтвердити ваші слова. Це можуть бути ваші друзі або родичі, які прийшли з вами в магазин.

- Сфотографуйте цінник. Фотографія підійде в якості доказу для держорганів. Якщо у вас вийде додати в кадр дату і час – буде ще краще.

- Вимагайте книгу скарг і обов’язково залиште в ній запис про те, що трапилося. Детально напишіть, що ви купували, коли, яка ціна була на ціннику, яка ціна у чеку.

- Зверніться до місцевого відділення Управління із захисту прав споживачів з заявою, складеною в двох примірниках - на другому поставлять позначку про прийняття заяви. До заяви додайте фотографію цінника, зроблену в магазині, і чек. В результаті перевірки за вашою скаргою, Управління захисту прав споживачів може оштрафувати магазин.

До Державної інспекції з питань захисту прав споживачів можна звертатись за адресою: вулиця Горького, 174, телефон: 528-92-44.

 

Теги: іжа , Київ , гроші