МОЗ пропонує експертну допомогу майданівцям

Маша Землянська
26 травня 2014р. 15:57

Постраждалі внаслідок масових акцій, які пройшли або проходять лікування та реабілітацію і потребують медико-соціальної експертної допомоги, можуть звернутися для оформлення документів у заклади охорони здоров’я. Про це повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров'я.

"Відповідно до законодавства, медико-соціальна експертна допомога медико-соціальними експертними комісіями надається за місцем проживання або за місцем лікування постраждалих на підставі медичних документів, які направляють лікарсько-консультативні комісії закладів охорони здоров’я. У разі перебування постраждалих на Майдані або у закладах охорони здоров’я м. Києва, які зареєстровані в інших регіонах України, для обстеження та оформлення необхідних медичних документів на комісію, вони можуть звернутися у Олександрівську клінічну лікарню міста Києва (вул. Шовковична, 39/1, тел. 044 235 50 61, голова ЛКК Белокурова Олена Миколаївна) або у Комунальне некомерційне підприємство «Консультативно-діагностичний центр Шевченківського району м. Києва» (вул. Саксаганського, 100, тел. 044 288 00 88, голова ЛКК Базік Ірина Володимирівна)", - йдеться в повідомленні МОЗу.

Для проведення медико-соціальної експертизи їх документи будуть направлені у Центральну МСЕК Києва (вулирця Тарасівська, 21/1, телефон: 288 06 83, головний лікар-головний експерт Павловська Руслана Олександрівна).

 

Теги: Київ , МОЗ , Здоров'я