Список зниклих з Майдану скоротився на 3 людини

Надія Другова
26 травня 2014р. 19:24

Список зниклих з Майдану скоротився на 3 людини

Станом на 26 травня волонтерами пошукових ініціативі було знайдено 3 людини! А саме:

1. Гладкий Євстахій-Ярослав Йосипович. Чоловік сам із Львівщини. Поїхав на Майдан 5 січня 2014-го. З 15-го січня зник зв'язок. Очевидці казали, що чоловіка бачили у Запоріжжі на початку березня. З тих пір - жодної звістки. На вихідних син Ярослава Гладкого - Петро - повідомив, що батько знайшовся. "Зараз знаходиться у Києві, живий-здоровий!" - поділився радісною новиною з пошуковиками Петро. 


2. Кульченко Володимир Олександрович, м. Перемишляне, Львівська область. Зник 27 січня 2014-го. У суботу сестра зниклого повідомила,  що їде брат знайшовся, їде його забирати до Києва. "З Володею все добре. Хіба що трохи травмований" - розповіла волонтерам сестра.


3. Томинець Василь Миколайович. Чоловік із Львівщини. Востаннє Василя бачили 22 січня  під час боїв на Грушевського. На вихідних волонтери-пошуковики дізналися, що з Томинцем все гаразд. Лише всі документи згоріли у профспілках.


Дякуємо  усім активістам та волонтерам "Євромайдан СОС", "Євромайдан: затримані та зниклі", ініціативі "Воля", групі "Один за всіх", Слідчому комітету Майдану та Пошуковій ініціативі Майдану за співпрацю та допомогу у розшукуванні зниклих, а також усім небайдужим, хто безпосередньо бере участь у цьому процесі! Ваша допомога - важлива!

Теги: зниклі активісти , Київ , революція , пошуки