ГПУ взялася за проблемну закупівлю Мінсоцполітики

Максим Опанасенко
27 травня 2014р. 10:20

Київський апеляційний господарський суд лишив без змін рішення Господарського суду Києва по стягненню з приватної фірми штрафу за невчасну установку медичного обладнання. Про це повідомляє прес-служба Генпрокуратури.

Розмір штрафу - більше 4 мільйонів гривень. "Встановлено, що Міністерством соціальної політики України укладено з суб’єктом господарювання договір про закупівлю товарів за державні кошти. Згідно із умовами договору товариство зобов’язалось поставити медичне, хірургічне та ортопедичне устаткування, а саме реабілітаційний комплекс для локомоторної терапії "LokomatPro". Водночас комерційна структура порушила вимоги договору щодо строків установки та введення в експлуатацію вказаного обладнання. У зв’язку з цим Генеральна прокуратура України заявила до суду зазначений позов" - йдеться в повідомленні.

Ми не знаємо, про яку саме закупівлю Мінсоцполітики йде мова. Але точно відомо, що у жовтні 2012-го Міністерство соціальної політики укладало угоду з ТОВ "Медімекс-Україна" на придбання 8 комплексів для локомоторної терапії - на 43,8 мільйонів гривень. Купували їх тоді для "реалізації соціальних ініціатив президента Віктора Януковича".

 

 

Теги: Київ , закупівля , тендер , гроші , Мінсоцполітики