Вночі на шляху трамваю на Троєщині лунали вибухи

Маша Землянська
27 травня 2014р. 13:15

Вночі на шляху трамваю на Троєщині лунали вибухи

Вночі до міліції повідомили, що по вулиці Закревського неподалік від трамвайних колій чутно гучні хлопки. У ході проведення огляду на трамвайних коліях було виявлено та вилучено два саморобні пакунки з залишками невідомої речовини в середині.

«За даним фактом слідчим відділом районного управління столичної міліції розпочате кримінальне провадження за статтею 296 «Хуліганство» Кримінального кодексу України. Вилучені з місця події предмети направлено на дослідження до науково-дослідного експертного криміналістичного центру Головного управління міліції Києва». – повідомляє прес-служба міліції. Наразі триває розслідування.

На інцидент також відреагувала Сомооборона Троєщини: "Около 23-40\00.00 (26.05-27.05) в штаб #самообороны_троещины поступил вызов от свидетеля происходящего.По его словам,он услышал мощные взрывы со стороны трамвайных путей(Закревского 12).Всего было 6 взрывов с интервалами в 5-8 минут.Прибыв на место,бригада самообороны нашла на рельсах трамвайных путей,остатки взрыв пластин,с наличием детонаторов(капсул).Дождавшись эксперт-группу #милиции ,подозрения подтвердились.Предметы-заводского изготовления,по подозрению -учебные\сигнальные армейского типа.Выяснение обстоятельств продолжается".