Родина регіонала "заволоділа" 83 га під Києвом

Максим Опанасенко
28 травня 2014р. 10:25

Бориспільська міжрайонна прокуратура провела перевірку законності надання земельних ділянок в селищі Гнідин для ведення фермерського господарства та подальшого їх відчуження на користь родини нардепа від Партії регіонів. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Київської області.

Площа ділянки - 83 гектари. 

"Встановлено, що підставою відведення земельних ділянок первісним власникам стали рішення Гнідинської сільської ради. Проте, як з’ясувалось у ході прокурорської перевірки, питання передачі у приватну власність сільськогосподарських угідь, вартість яких складає майже 38 млн гривень, на сесії сільради не розглядалося, і рішення щодо їх відчуження депутатами не приймалося" - йдеться в повідомленні.

Прокуратури вже пред'явила 2 позови до Бориспільського міськрайсуду про визнання недійсними рішень про виділення землі та виданих на їх підставі держактів на землю. "Крім того, прокуратура вимагає скасувати договори купівлі-продажу спірних ділянок та витребувати їх з незаконного користування у власність держави" - йдеться в повідомленні.

Називати прізвище цього нардепа в прокуратурі відмовилися.

 

Теги: Київ , регіонал , земля