Турчинов визначився з в.о. очільника ДУСі

Максим Опанасенко
28 травня 2014р. 10:46

Виконуючим обов'язки Державного управління справами призначено Геннадія Зубка. Про це йдеться в указі виконуючого обов'язки президента Олександра Турчинова.

"Покласти на ЗУБКА Геннадія Григоровича тимчасове виконання обов’язків Керівника Державного Управління справами (за згодою)" - йдеться в указі.

Геннадій Зубко - нардеп від "Батьківщини". У 2006-2012-му він був депутатом Житомирської міської ради і Житомирської обласної ради. В останній Зубко очолював "Фронт Змін". З 2012-го Зубко став керівником Житомирського регіонального виборчого штабу "Батьківщини". Звідти і потрапив до парламенту. В Раді Зубко - Перший заступник Голови Комітету Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства та регіональної політики.

У квітні Олександр Турчинов звільнив Сергія Аверченка з посади керівника Державного управління справами. На посаду у ДУС Аверченко був призначений зовсім нещодавно - у березні. Цікаво, що вже за нової влади ДУС встигла відзначитися рядом закупівель. Зокрема - два тижні тому з'явилася інформація про придбання ягнятини по 542 гривні за кіло і сиру "Парміджано Реджіано" по 351 гривні за кілограм. Також з 17 березня по 1 квітня відпочинкові комплекси Державного управління справами уклали низку угод на комунальні послуги для комплексів "Конча-Заспа" і "Пуща-Водиця" - на 14,97 мільйонів гривень. Це при тому, що Уряд заявив про припинення фінансування витрат на утримання держдач, наданих чиновникам. 

 

Теги: Київ