Справу проти вчительки з Печерська закрили

Максим Опанасенко
28 травня 2014р. 12:50

Слідчі столичного райуправління міліції закрили кримінальне провадження стосовно київської вчительки Ніни Москаленко. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Києва.

"У червні 2012 на подвір’я будинку жінки за адресою провул. Землянський,14 прийшло четверо невідомих, які почали без її дозволу вимірювати земельну ділянку. Між вчителькою та вказаними особами виникла суперечка, у ході якої тілесні ушкодження отримав 27-річний чоловік. 
За цим фактом стосовно Н.Москаленко було розпочато кримінальне провадження за ч. 2 ст. 122 Кримінального кодексу України (нанесення тілесних ушкоджень середнього ступеню тяжкості). 
У ході досудового розслідування проведено оцінку доказів, зібраних у зазначеному кримінальному провадженні, за результатами якої встановлено, що в діях Н. Москаленко був відсутній умисел на заподіяння тілесних ушкоджень потерпілому" - йдеться в повідомленні.

Відповідно, провадження закрили через відсутність в діях Москаленко складу злочину.

Наприкінці 2012-го Апеляційний суд визнав законним рішення про виселення з будинку на елітній землі в Печерську вчительки Ніни Москаленко, яке прийняв суддя Печерського суду Сергій Вовк. Ніна Москаленко - 48-річна вчителька, мала приватний будинок серед елітних маєтків Печерська. Разом із нею проживає син та мама. Москаленко та її матері належали до цього рішення 2/3 частини житлового будинку, решта будинку протягом останніх років лишалася пустою.

У квітні 2012 року з’явилися нові власники, які почали виживати жінку. Їй погрожували тюрмою, а згодом проти неї було порушено дві кримінальні справи – за напад на одного з тих, хто намагався виселити родину з будинку, а також за вбивство вітчима, який помер кілька років тому. Справа за вбивство була закрита. За напад - була відкритою досі.

Інтереси Москаленко кілька разів доводилося захищати активістам, котрі перешкоджали невідомим виселити жінку з будинку.

Для довідки. Суддя Сергій Вовк причетний до політичних справ. Він судив екс-міністра Юрія Луценка. Рішення судді Вовка по справі Луценка Європейський суд з прав людини визнав незаконним та політично вмотивованим.