З 1 червня Hyundai повезе з Києва до Запоріжжя

Максим Опанасенко
28 травня 2014р. 13:06

З 1 червня повертається на маршрут Київ – Запоріжжя – Київ швидкісний електропоїзд Hyundai. Про це повідомляє прес-служба Уряду.

"Зі станції Київ-Пасажирський поїзд відправлятиметься о 7 год. 15 хв. та прибуватиме до Запоріжжя о 14 год. 13 хв. У зворотному напрямку поїзд відправлятиметься о 15 год. 52 хв. і прибуватиме до станції Київ-Пасажирський о 22 год. 49 хв. Таким чином, поїзди Інтерсіті+, які обслуговуватимуться рухомим складом виробництва компанії Hyundai Rotem, долатимуть відстань у 657 км між Києвом та Запоріжжям лише за 6 год. 58 хв" - йдеться в повідомленні. 

Більше того, так само з 1 червня швидкісний поїзд Інтерсіті+ № 741/742 курсуватиме на новому маршруті – між Києвом та Трускавцем

Раніше було відновлено маршрути Київ-Харків, Дарниця-Київ-Львів, Київ-Дніпропетровськ.

Нагадаємо, що Hyundai тимчасово перестали експлуатувати з 12 лютого і взялися модернізувати поїзди, "підганяючи" їх до українських залізничних реалій.

Поїзди корейського виробництва було закуплено під Євро-2012. Не розраховані на українські залізничні сполучення, Hyundai регулярно ламалися на різних ділянках маршрутів, часто не довозячи пасажирів до місця призначення вчасно. 

 

Теги: Запоріжжя , Hyundai , Київ