Список зниклих з Майдану скоротився на 3 людини

Надія Другова
28 травня 2014р. 20:18

Список зниклих з Майдану скоротився на 3 людини

Станом на 28 травня волонтерами пошукових ініціативі було знайдено 3 людини! А саме:

1. Мужиков Микола Іванович, Кривий Ріг (Дніпропетровщина). 10 грудня 2013-го поїхав на Майдан. Згодом контакт із хлопцем зник. Батько Миколи - Ігор Геннадійович - довгий час намагався відшукати сина, та все безуспішно. 20 лютого волонтери-пошуковики дізналися, що Коля дзвонив своїй подрузі з невідомого номеру і повідомив, що знаходиться в лікарні. Далі зв'язок обірвався... 

На вихідних, завдяки слідчим-волонтерам, ми дізналися, що Микола Мужиков знайшовся. Він спілкується з мамою і з ним все гаразд. Знаходився на Майдані до кінця березня. На жаль, батько Колі не знав, що син знайшовся, оскільки від початку революції у Ігоря Геннадійовича із Миколою були не досить теплі стосунки і кожен із них мав свою думку стосовно даної ситуації в державі...

Коля Мужиков - активіст Майдану
Коля Мужиков - активіст Майдану

2. Сливінський Володимир Станіславович. Хлопець родом із Сокаля, що на Львівщині. Зник 19 лютого. Волонтери-пошуковики, знайшовши сторінку Володі у соцмережі, неодноразово писали хлопцеві, та всі повідомлення були проігноровані. Це беручи до уваги те, що Вова заходить щодня на сторінку і оновлює новини. 

Кілька днів тому ми дізналися, що Сливінський до цих пір на Майдані. Про це нас повідомили побратими хлопця. 

Вова Сливінський - активіст Майдану
Вова Сливінський - активіст Майдану

3. Яремин Василь Михайлович. Чоловік із Івано-Франківська. Зник 19 лютого неподалік від Жовтневого палацу. Сьогодні волонтери-пошуковики з Франківська повідомили, що Василь знайшовся і давно знаходиться вдома.

Вася Яремин - активіст Майдану
Вася Яремин - активіст Майдану

Дякуємо  усім активістам та волонтерам "Євромайдан СОС", "Євромайдан: затримані та зниклі", ініціативі "Воля", групі "Один за всіх", Слідчому комітету Майдану та Пошуковій ініціативі Майдану за співпрацю та допомогу у розшукуванні зниклих, а також усім небайдужим, хто безпосередньо бере участь у цьому процесі! Ваша допомога - важлива!


Теги: Київ , Майдан , зниклі активісти , пошуки , революція