Виставка «Вібрація миттєвостей»

Виставка «Вібрація миттєвостей»

«Вібрація миттєвостей»

 

1125 червня 2014 року

Відкриття виставки – 12 червня о 18:30

 

Літо в Центрі Української Культури та Мистецтва розпочнеться  виставкою живопису творчої групи «Навколо».  Це об’єднання 12 київських художниць, кожна з яких шукає та розробляє в мистецтві свою власну тему, але всі вони черпають натхнення в навколишньому оточенні, поетизуючи його на полотні, поєднуючи пристрасть і лірику, драматизм  і  легкість відчуття світу.

Пульсуюча вібрація, яка шириться найпотаємнішими куточками простору, огортає в свої обійми та розхитує з величезною силою, а далі раптом спадає, затихає на мить… і знову спалахує.

Представлені на виставці твори — динамічно-імпресіоністичні пейзажі Ірини Блінової, ліричні  й дотепні — Юлії Деменкової, атмосферні й колоритні — Ірини Демчук, споглядально-ностальгійні — Наталії Жидченко, містичні — Олександри Іванової,   символічні й стишені — Ольги Луценко, поетичні — Марини Паніотової, абстрактно-пластичні — Марини Шевченко, емоційні рослинні композиції — Тетяни Жилової,  експресивні й фактурні дерева — Юлії Шалімової. У той же час, Олена Реєнт розкриває романтичну тему коней, а Олена Кузьменко — філігранно виточені квіти у виразно готичному стилі.

Основним завданням творчої групи «Навколо» є розкриття різноманіття оточуючого життя в живописі, тих швидкоплинних відчуттів, які виникають при взаємодії з природою, дійсністю, пульсуючою реальністю.

Це є спроба зазирнути всередину бурхливих процесів сьогодення, зрозуміти їхню сутність, розкрити вібрацію кольорів та виразити пережите у живописних творах. Ця сутність - в образах далеких замріяних ланів, звивистих вуличок міст, білосніжних вершин величних гір, лоскоту смарагдового різнотрав’я, замислених людських облич.

Навколо — чарівний світ, і люди та предмети — лише часточки цієї феєрії. Нескінченний рух і взаємодія всього живого — це та тема, яку художниці мистецької групи «Навколо» щоразу розкривають у своїх картинах.

Учасниці виставки об’єднані творчим кураторством художника Віктора Каверіна.

Творча група «Навколо»: Блінова Ірина,Деменкова Юлія, Демчук Ірина, Жидченко Наталія, Жилова Тетяна, Іванова Олександра, Кузьменко Олена, Луценко Ольга, Паніотова Марина, Реєнт Олена, Шалімова Юлія, Шевченко Марина.

Контактна особа: Марина Шевченко, тел.: (067) 978-93-13, e-mail: moooncake18@gmail.com

 

Вхід вільний! Ласкаво просимо!

 

 

Адреса Центру Української Культури та Мистецтва:

Україна, м. Київ

вул. Хорива, 19-В

ст. м. Контрактова площа

(вихід з метро в бік Верхнього і Нижнього Валів)

№ тел.: (044) 425-12-64

Час роботи виставкового центру: Пн.-Пт. – 10:00 – 19:00   Сб. – 10:00 – 18:00     Нд. – вихідний

 

З питань акредитації, стосовно отримання фотографій, відео-матеріалів, організації ексклюзивних інтерв’ю, сюжетів, цікавих та корисних матеріалів - звертайтеся до Ольги Музиченко за тел.: 097-98-22-783 або по е-mail: olga.muzi4enko@yandex.ru