Турчинов зацікавився крадіжкою голосів ДемАльянсу

Максим Опанасенко
30 травня 2014р. 13:52

Виконуючий обов'язки президента Олександр Турчинов доручив правоохоронцям перевірити факти крадіжки голосів при підрахунку результатів виборів до Київради. Про це заявив глава Адміністрації президента Сергій Пашинський.

"Сьогодні в Києві відбуваються дії, які мають ознаки ганебного широкомасштабного злочину, - крадіжка голосів однієї з політичних партій на виборах до міської ради. Виконуючий обов'язки Президента України, Голова Верховної Ради України  Олександр Турчинов розглянув звернення лідера "Демократичного Альянсу" Василя Гацька" - йдеться в повідомленні.

В АП певні - "організована група негідників" хоче зірвати проходження "ДемАльянсу" до Київради.

"Демократичний Альянс" - партія, яка довела свій патріотизм на Майдані. Двоє активістів цієї партії - Андрій Мовчан та Устим Голоднюк були вбиті під час подій 18-20 лютого, захищаючи свободу і демократію України. Вони віддали своє життя, щоб в Україні більше ніхто і ніколи не смів фальсифікувати результати виборів. Той, хто краде голоси на виборах, - хоче красти у киян землю, податки, бюджет. Це зрада Майдану, це зрада України", - заявив Пашинський.

Окрім перевірки, Турчинов доручив ЦВК провести перерахунок голосів на виборах до Київради по всіх виборчих дільницях і покарати винних у фальсифікаціях посадовців.

"ДемАльянс" протягом останніх кількох днів регулярно звітує про виявлені ними порушення під час підрахунку голосів. За свідченнями партійців, на окремих дільницях у них просто відбирають голоси, "даруючи" інших кандидатам, серед котрих і партія УДАР, котра, за попередніми підрахунками, набрала найбільшу кількість голосів виборців.

Теги: Київ , Демальянс