На вихідних частково перекриють вулиці в центрі

Максим Опанасенко
30 травня 2014р. 16:54

У суботу та неділю планують частково перекрити ряд центральних вулиць Києва. Про це повідомляє прес-служба мерії.

Причина - святкування Дня міста. 

"Так, 31 травня у зв’язку з проведенням Міжнародної велогонки на шосе з 10 години і до закінчення заходів (орієнтовно до 12 години) планується перекриття руху на наступних вулицях: Велика Васильківська - Ковпака – Антоновича - Панаса Любченка - Велика Васильківська - Льва Толстого (розворот) - Велика Васильківська та у зворотньому напрямку. А з 8 і, орієнтовно, до 12 години, у зв’язку з проведенням параду велосипедистів "Велодень" рух буде тимчасово заборонений за маршрутом: Софіївська площа - вул. Володимирська - Л. Толстого- Терещенківська – бульвар Т. Шевченка - вул. Володимирська-площа Михайлівська (дитячий заїзд). Також обмеження в русі діятимуть на наступних вулицях (дорослий заїзд): Софіївська площа - вулиця Володимирська - Льва Толстого – площа Льва Толстого - Велика Васильківська - Бессарабська площа - бульвар Тараса Шевченка - вулиця Володимирська - Михайлівська площа - вулиця Михайлівська - вулиця Трьохсвятительська (пішки) - Європейська площа - Володимирський узвіз - вулиця Набережно-Хрещатицька - Набережно-Рибальська - Московський міст, парк Дружби Народів" - йдеться в повідомленні.

 Також з 12:00 суботи буде тимчасово перекрито рух всіх видів транспорту на Прирічній - через проведення концерту і шоу феєрверків на Оболонській набережній.

"Також, у суботу з 8 години ранку і до закінчення заходів, на Михайлівській площі буде припинено рух транспорту. Це пов’язано з проведенням відкритого чемпіонату Києва з повітроплавання" - кажуть в мерії.

Плюс, у неділю з 09:00 до 14:00 буде 
У неділю, 1 червня з 9 до 14 години перекрито рух за наступним маршрутом: вулицями Миколи Грінченка - Кіровоградська - Червонозоряний проспект - Андрія Головка, Солом’янська та Протасів Яр. Причина - проведення Міжнародних змагань з велоспорту на шосе.

Теги: День Києва , мерія , Київ , дороги , ДАІ