На аукціон-розпродаж державто записався 1 покупець

Маша Землянська
2 червня 2014р. 10:18

На запланований на 6-е червня аукціон державних автомобілів записався тільки один покупець. Про це повідомляє міністр Кабінету міністрів Остап Семерак

"Завершилася реєстрація учасників аукціону з продажу кабмінівських авто. На жаль, зареєструвалася лише одна людина. Тобто вже зараз можна сказати, що під час призначеного на 6 червня аукціоні не будуть розпродані всі виставлені лоти. За процедурою, непридбане майно буде розпродаватися під час наступного аукціону, який відбудеться за два тижні після першого. Якщо й там не вдасться продати виставлений автопарк, тоді Фонд державного майна буде знижувати ціну на автомобілі. Сподіваюсь, що Кабміну таки вдасться позбавитися надлишкового майна і поповнити державний бюджет. І ще раз запрошую громадян активніше брати участь у аукціоні. Всю відповідну інформацію і процедуру можна дізнатися за телефоном 044-4820742", - пише на своїй сторінці у Facebook Семерак.

а відтак, у Кабніні всже планують наступний аукціон - на 21-е червня. Серед 73-ох лотів, найнижча ціна на мікроавтобус 1996-го року KIA Besta. За нього просять 28 тисяч 729 гривень 20 копійок. А от найбільше хочуть за ГАЗ 14 (чорний лімузін 1982 року) - 741 тисячу 242 гривні 34 копійки. Переглянути весь перелік пропозицій можна тут.

Теги: Київ , гроші , авто