Київські школи готові взяти на канікули 7 тис киян

Маша Землянська
2 червня 2014р. 15:06

У Департаменті освіти і науки, молоді та спорту розказали, що у Києві почали працювати табори відпочинку з денним перебуванням. Так, наразі працюють 95 пришкільних таборів, які зможуть прийняти майже сім тисяч юних киян на 18 робочих днів.

"Протягом відпочинкової зміни робота пришкільних таборів буде організована так, щоб кожна дитина знайшла собі справу до душі, відчувала себе затишно, збагатилася духовно, загартувалася фізично. У таборах заплановано проведення різноманітних екскурсій містом, до Ботанічного саду, зоопарку, відвідування театрів, кінотеатрів. Передбачається проведення цікавого та змістовного дозвілля: конкурсів, вікторин, змагань, спортивних рухливих ігор на природі, свят, інсценізації казок. У профільному департаменті зауважують, що безкоштовні путівки надавалися дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, дітям із малозабезпечених сімей", - йдеться в повідомленні КМДА.

Для забезпечення функціонування пришкільних таборів з бюджету міста передбачено 2 676 300 гривень. Вартість путівки - 466 гривень 56 копійок. Проте охочим батькам необхідно сплатити лише – 25%, тобто 116 гривені 64 копійки.

Теги: Київ , діти , школа , гроші