Генпрокурор: Звільнили всіх учасників революції

Максим Опанасенко
3 червня 2014р. 14:26

З місць несвободи звільнено усіх 328 учасників масових акцій протесту, котрі були арештовані за участь у них. Про це заявив Генеральний прокурор Олег Махніцький.

"Разом з цим Олег Махніцький звернув увагу на те, що наразі здійснюється досудове розслідування у 217 кримінальних провадженнях за фактами вчинення неправомірних дій працівниками правоохоронних органів стосовно учасників акцій протесту та 6 – суддями" - йдеться в повідомленні ГПУ, - "Також керівник відомства повідомив про те, що за результатами перевірок щодо правомірності притягнення учасників Майдану та Автомайдану до адміністративної відповідальності, з’ясовано, що працівники міліції підробляли матеріали справ про адміністративні правопорушення".

Разом з цим, за словами Махніцького, у двох областях повідомлено про підозру 12 особам, котрі скоїли злочини щодо учасників масових протестів: "Так, прокуратурою Запорізької області повідомлено про підозру голові обласної ради, який брав активну участь в організації масових заворушень на площі біля приміщення обласної ради у січні цього року, залучивши до протиправних дій так званих "тітушок" для побиття мітингувальників".

Теги: Київ , революція , Генпрокуратура