Прокуратура хоче повернути землі партнера Клименка

Максим Опанасенко
3 червня 2014р. 15:35

Прокуратура хоче повернути землі партнера Клименка

Переяслав-Хмельницькою міжрайонною прокуратурою проведено перевірку законності надання земельних ділянок рекреаційного призначення в селах Циблі та Хоцьки загальною площею 9,5 гектарів. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Київської області.

За інформацією правоохоронців, частину з них було передано на користь ТОВ "Голдвейн".

"Як з’ясувалось у ході прокурорської перевірки, Переяслав-Хмельницька районна державна адміністрація, незважаючи на відсутність у неї повноважень щодо розпорядження спірними земельними ділянками державної власності, припинила право постійного користування на вказану землю. В подальшому ділянки вартістю 830 тис. грн були передана в оренду, а частина з них відчужена" - йдеться в повідомленні. 

Прокуратура вже подала позов до Господарського суду Київської області - про визнання недійсними розпоряджень райдержадміністрації та виданих на їх підставі державних актів на землю. Також прокуратура вимагає скасувати договори оренди спірних ділянок та витребувати їх у державну власність.

ТОВ "Голдвейн" зареєстроване в Києві, на Спортивній площі, 1. Серед співзасновників - ТОВ "Компанія з управління активами "Юнісон Фінанс".


В свою чергу, "Юнісон Фінанс", котра зареєстрована тут же, на Спортивній площі, разом з Антоном Клименком є співзасновниками ТОВ "Юнісон Групп" - фірми з такою ж адресою реєстрації.

При цьому, директором "Голдвейну" значиться Віктор Циренжапов. Він же - засновник "Юнісон Фінанс":

Антон Клименко - брат екс-міністра доходів і зборів Олександра Клименка. У 2000-х Антон Клименко активно працював разом з "Нашою Україною", а у 2009-му навіть очолив Донецький обласний штаб кандидата в Президенти України Віктора Ющенко. На сайті Донецької обласної організації "Наша Україна" досі міститься інформація про обох братів.

Олександр Клименко після лютневих подій лишив межі України. Він оголошений в розшук і підозрюється Генпрокуратурою в ухиленні від сплати податків і відмиванні грошей.

Екс-міністр доходів і зборів Олександр Клименко оголошений в розшук, повідомляє в суботу сайт МВС України. Генпрокуратура підозрює його в ухиленні від сплати податків і відмиванні грошей. У своєму Facebook Клименко заявив, що справа проти нього - сфабрикована.

Фото - Цензор.Нет


Теги: Клименко , земля , Київська область , Київ